Nowoczesne i wielozadaniowe kabiny do łazienki

Nowoczesne i wielozadaniowe kabiny do łazienki

Ekskluzywny wystrój łazienki to nie tylko wybranie niestandardowych rozwiązań w postaci szklanych witraży, czy kamienia na ścianie. Często dotyczy to również armatury łazienkowej, która aktualnie jest dostępna w wielu konfiguracjach. Mowa przede wszystkim o kabinach prysznicowych posiadających nowoczesne systemy wbudowane, które zapewniają komfort podczas kąpieli i jednocześnie stanowią element wystroju.

Kabiny parowe czyli domowe wellness

kabiny paroweTrzeba jednak pamiętać o tym, aby połączyć funkcjonalność z wyglądem i niestandardowymi rozwiązaniami, które aktualnie cieszą się dużym zainteresowaniem. Kabiny prysznicowe stają się coraz bardziej funkcjonalne między innymi poprzez zastosowanie w nich oświetlenia, czy różnych poziomów brodzika. Stanowi to ułatwienie zwłaszcza dla osób starszych, które mają problem ze sprawnym poruszaniem się. Nie można jednak zapomnieć o tym, że teraz dostępne są również kabiny parowe czy z hydromasażem, dzięki czemu we własnym domu można cieszyć się prywatną strefą wellness. Można wybrać modele bardziej ekskluzywny wykończone szkłem od góry do dołu bądź te posiadające plastikową zabudową mniej efektowną, jednak nadal tak samo funkcjonalną. W przypadku wyboru kabiny parowej trzeba liczyć się z faktem, że jest ona całkowicie szczelna podczas kąpieli, dlatego wyposażona została w system wentylacyjny.

kabiny parowePoza tym każdy typ kabiny, bez względu na jej budowę posiada dysze boczne z funkcją pary oraz masażu, ale również deszczownicę czy urządzenie do masażu stóp. Posiadanie takiej kabiny we własnym domu pozwala się całkowicie zrelaksować, bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni w łazienkach wanną. Teraz również pod prysznicem można spędzić więcej czasu, korzystając z funkcji wytwarzania pary czy hydromasażu. Dlatego w środku znajduje się miejsce do siedzenia, radio, a nawet telefon – pozwala to na wykonywanie kilku rzeczy jednocześnie bez wychodzenia spod prysznica. Każda kabina parowa cechuje się solidnym wykonaniem i trwałością, dzięki czemu jest to inwestycja na lata, która przyniesie wiele korzyści. Warunki kąpieli w łazienkach wyposażonych w nowoczesne kabiny prysznicowe są zdecydowanie lepsze niż jeszcze kilka lat temu. Nie trzeba już posiadać wanny w domu, by móc spędzić więcej czasu polewając się ciepłą wodą, a jednocześnie ciesząc się funkcją sauny i masażu wodnego.

Bez względu na to, w jakim stylu urządzona jest łazienka, pośród tak dużej liczby produktów znajdujących się na rynku można dopasować kabiny do każdego typu pomieszczenia. Kabiny szklane, czy zabudowane – wszystko to pozwala rozkoszować się długimi kąpielami relaksacyjnymi z dźwiękami muzyki.