Moja praca marzeń czyli projektowanie wnętrz

Moja praca marzeń czyli projektowanie wnętrz

Od zawsze marzyłam aby zajmować się projektowaniem. Na początku bardziej interesowało mnie projektowanie krajobrazów. Zawsze dobrze się czułam z roślinami i uwielbiałam aranżować na różne sposoby nasz domowy ogród.

Projektowanie wnętrz nie jest łatwe

projektowanie wnętrzNa studia poszłam jednak na architekturę wnętrz. Pomyślałam, że architektura krajobrazu jest trochę za bardzo niszowa a nasz klimat wcale nie pomaga w rozwoju tego kierunku. Ostatecznie byłam bardzo zadowolona z kierunku. Czułam się tam jak ryba w wodzie. Jeszcze na studiach jedno biuro projektowe zaproponowało mi płatny staż w ich firmie. To było dla mnie czymś fantastycznym. Szczerze obawiałam się, że po tym kierunku będę miała kłopoty ze znalezieniem pracy. Tymczasem biuro projektowe samo przychodzi do mnie z propozycją pracy. I to w dodatku w dużym Gdańsku, gdzie specjalistów takich jak ja jest mnóstwo. Pracowało mi się bardzo miło. W biurze prócz mnie procowało jeszcze kilka osób. Naszym rodzynkiem był architekt wnętrz z Hiszpanii. Jego projekty wzbudzały zawsze największe zainteresowanie wśród klientów. Moja szefowa pracowała jako projektant wnętrz już od ponad dwudziestu lat i jak sama zaznaczała – dobierała sobie do współpracy indywidualności, które będą wstanie wzbogacić ofertę biura. Byłam dumna, że należałam do zespołu. Projektowanie wnętrz wcale nie należało do łatwych i często pracowaliśmy pod sporą presją ale zawsze dawaliśmy z siebie wszystko. Aranżacja wnętrz właśnie tego wymaga, nie idzie nic osiągnąć bez włożenia w każdy projekt całego swojego serca.

Oczywiście nikt nie musiał mnie do tego przekonywać, muszę przyznać, że wpasowałam się do zespołu doskonale. Jestem szalenie szczęśliwa, że pracuję z ludźmi, którzy podzielają moją pasję i od których mogę się nadal wiele nauczyć.